Forumski Veliki Brat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumski Veliki Brat

FVB
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Životne priče ukučana

Ići dole 
+4
Selma
pink girl
ana_994
Veliki Brat 013
8 posters
AutorPoruka
Veliki Brat 013
Admin
Veliki Brat 013


Broj poruka : 92
Datum upisa : 09.01.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimePet Feb 01, 2008 1:41 am

Dragi ukućani,

Vaš današnji dnevni zadatak je to da napišete jedan svoj blam,najsrećniji i najtužniji trenutak...Zadatak radite do ponoći.Ukućani će izabrati dva najzanimljivija posta i reći će Velikom Bratu 013 ili 016 koja su to dva ukućanina.

Veliki Brat.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumskivelikibrat.forummotion.com
ana_994
Svratim ponekad
ana_994


Broj poruka : 170
Godina : 29
Datum upisa : 12.01.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimePet Feb 01, 2008 4:56 am

hmmm meni se retko desavaju neki blamovi ili nesto slicno jednom mi se desilo u trecem razredu na casu nastavnica nas je pitala sta smo jeli od povrca za rucak i svi su odgovarali kad je dosao red na mene ja sam rekla meso
svi su poceli da se smeju,trebalo mi je nekoliko sekundi da shvatim sta se desilo posle toga nikad ne govorim meso u skoli kad pitaju sta sam jela za rucak:) nije neki blam
Nazad na vrh Ići dole
ana_994
Svratim ponekad
ana_994


Broj poruka : 170
Godina : 29
Datum upisa : 12.01.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimePet Feb 01, 2008 4:58 am

najsrecniji trenutak je bio kada sam osvojla svoj prvi turnir u inostranstvu to je bilo nesto najboolje sto mi se desilo u zivotu
a najtuzniji trenutak kada mi je umor zamorac imala sam ga 3 godine i noda se prehladio i uginuo:(
Nazad na vrh Ići dole
pink girl
Novajlija
pink girl


Broj poruka : 30
Datum upisa : 19.01.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimePet Feb 01, 2008 5:10 am

Pa..ja ne znam..mozda mi je najsrecniji bio kada sam upoznala jednog ..muskarca..nesmam da ga imenujem..samo sam uspela da kazem vau..on se pokidao od smeha..bila je to ljubav na prvi pogled..ja sam jako cutljiva..ali taj dan sam pricala ko navijena..takva osoba kao sto je on mora da se inpresionira....i tako sam ja brbljala sve dok mi on nije zapusio usta..poljubcima...sta je posle bilo..xe..xe..
Nazad na vrh Ići dole
Selma
Novajlija
Selma


Broj poruka : 22
Datum upisa : 27.01.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimePet Feb 01, 2008 5:44 am

Najsretniji trenutak u mom zivotu bio je kad sam se upisala u gimnaziju... Very Happy
Najnesretniji je bio kad mi je umro djed... Crying or Very sad
a najveci blam bio je kad sam upala u saht, koji nisam vidjela posto sam gledala u jednog decka.. To se valjda samo meni moze desiti hahahhaa... Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Urosh_La
Novajlija
Urosh_La


Broj poruka : 135
Datum upisa : 12.01.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimePet Feb 01, 2008 6:26 am

1.Evo jedan blam mi se malo pre desio...Igrali smo kosarku za skolu,usli smo u finale i izgubili nazalost...Ali zadnjem napadu pun sprint trcimo ja i jos jedan njihov on me saplice i kako sam pao udario sam glavom od stativu,toest zakacio sam pa sam se odgurnuo,jos sam dobio i nesportsku...

2.Najsrecni trenutak,ima ih dosta...Ali evo kad sam postao ujak Razz


3.Umrla mi je prababa Sad
Nazad na vrh Ići dole
Danilo
Svratim ponekad
Danilo


Broj poruka : 214
Datum upisa : 13.01.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimePet Feb 01, 2008 6:51 am

1 Pa i nema nekog balma,ali mozda kada sam se jurio i oborio nastavnicu koja je imala pune ruke nekih papira...

2 Najsrecniji trenutak desio mi se 14.08.2003 kada mi se rodila mala seka i kada sam 14.09.1998.ostao ziv jer mi je cigla sa krova pala 2-3 santimetara pored glave i od tada svake godine 14.09. idem u crhvu da se zahvalim sto sam ziv...

3 Najtuzniji trenutak bio je kada sam kupio telefon a posle dva dana mi je preminuo teca koga sam mnogo voleo,pa su me zatim napali i ukrali isti taj telefon...
Nazad na vrh Ići dole
JETIX
Novajlija
JETIX


Broj poruka : 89
Godina : 28
Location : School of rock
Datum upisa : 14.01.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimePet Feb 01, 2008 9:44 am

Hmm moj blam pa nemam neke velike blamove!Al recimo da izdvojimo ovaj:
Bila sam u jednoj piceriji na rodjendanu i polila sam se coca colom i zgledalo je kao da sam se upiskila!Ljudi u piceriji su me gledali sa cudjenjem! Ups!
Najsrecniji trenutak u mom y zivotu je bio kad sam osvojila trece mesto na Okruznom takmicenju iz srpskog,jer sam se za to takmicenje dosta pripremala!
najtuzniji trenutak u mom zivotu je bio kad sam imala cetiri godine.Pala sam u kuci na tepih i rasekla bradu!Zamislite! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Veliki Brat 013
Admin
Veliki Brat 013


Broj poruka : 92
Datum upisa : 09.01.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 7:53 am

Ukućani su pali zadatak !
Nazad na vrh Ići dole
https://forumskivelikibrat.forummotion.com
tidzej
Novajlija
tidzej


Broj poruka : 11
Datum upisa : 19.05.2008

Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitimePon Maj 19, 2008 2:08 pm

ja predlazem da se svi regujete na TENIS.IN-GOO.COM jer je to najbolji forum a mozete i na OPUSTENO.3FORUM.BIZ

....znam da cu biti banovan zbog ovoga ali vredi pokusati!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Životne priče ukučana Empty
PočaljiNaslov: Re: Životne priče ukučana   Životne priče ukučana Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Životne priče ukučana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forumski Veliki Brat :: Live VB :: Zadaci!-
Skoči na: